اگر شما هم، مثل بیشتر افراد، از زیرپوش‌هایی که در فروشگاه‌های ارزان قیمت، با برندهای مختلف عرضه شده است، درطول زندگی خود پوشیده‌اید، می‌توان گفت که از لحاظ کیفی، خیلی انتظار زیادی از آن‌ها نداشتید، چراکه می‌دانستید که این لباس‌ها عمر کوتاهی دارند. اگر بدانید که هدف ‌تان چه بوده و چه انتظاری داشته‌اید، مشکلی نیست. اما مهمترین چیزی که درمورد لباس زیر مردانه باید بدانید، این است که متوجه شوید، یک زیرپوش مردانه مناسب، می‌تواند تفاوت بسیاری در این‌که چطور به‌نظر می‌رسید و چه احساسی دارید، داشته باشد. در این پست از مجله ارنیکا، ما ۵ قانون طلایی را برای انتخاب مناسب یک زیرپیراهنی مردانه به شما می‌گوییم.

  1. استایل خود را مدیریت کنید.

اصلی‌ترین سبک‌های مورد نظر ما : یقه گرد، یقه هفت و زیرپوش‌های رکابی بدون آستین هستند. هرچند که این مدل‌ها، تعداد کمی از انواع سبک‌ها هستند، اما در این مقاله ما روی این سه سبک تمرکز می‌کنیم.


همچنین بخوانید:

راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب و راحت| قسمت سوم: یافتن لباس‌ زیر مردانه مناسب


آیا می خواهید لباس خود را درمقابل لکه‌ها محافظت کنید؟

باید به‌یاد داشته باشید که کدام‌یک از انواع زیرپوش‌ها مناسب جذب عرق و محافظت از پیراهن شما هستند. برخی افراد، زیرپوش‌های رکابی یا تاپ دوست دارند، چون آن‌ها بسیار ساده و سبک هستند. مشکل این است که، این نوع لباس‌ها، به جلوگیری از ایجاد لکه‌های عرق، کمکی نمی‌کند. چنانچه بخواهید پیراهن و لباسی را بپوشید که برایتان خیلی اهمیت دارد، از انواع یقه گرد یا یقه هفت استفاده کنید که از پیراهن شما درمقابل لکه عرق، محافظت می‌کند.

  • لباس یقه باز یا یقه بسته با کراوات می‌پوشید؟

به این بخش با دقت توجه کنید، چون بسیاری با عدم توجه به این قسمت، امتیاز زیادی از دست می‌دهند. اکثر کارشناسان سبک و مد معتقدند، آقایان  توجه کنند که اگر یک زیرپوش مردانه را زیر لباس یا پیراهنتان می‌پوشید، زیرپوش شما نباید دیده شود. اگر لباسی یقه باز و بدون کراوات می‌پوشید، باید بسیار مراقب باشید که زیرپوش شما از زیر لباستان چشمک نزند. مخصوصا زمانی‌که زیرپوش شما کهنه ورنگ‌ و رو رفته باشد و یا به مرور زمان، مثل غبغب بوقلمون، وارفته و آویزان باشد.

زیرپوش عالی


  • 
    به اینستاگرام مجله ارنیکا بپیوندید
  • اینستاگرام مجله ارنیکا

  • اگر دکمه یقه‌تان را نمی‌بندید، زیرپوش مردانه یقه هفت بپوشید تا زیر خط یقه قرار گیرند!

درحالت کلی، هنگامی‌که لباس شما کهنه و شل شده باشد، باعث بیشتر دیده شدن موی سینه می‌شود.

ازسوی دیگر، چنانچه پیراهنی با یقه بسته شده با کراوات می‌پوشید، می‌توانید از زیرپوش مردانه یقه‌گرد، تا مادامی که با یقه پیراهن مخفی شده است، برای زیر آن استفاده کنید. حتی برای پیراهن‌هایی با جنس نازک‌تر هم، مدل یقه‌گرد مناسب‌تر است زیرا شما نگران دیده شدن خط یقه زیرپوش یقه‌هفت، زیر لباستان نخواهید بود.

 اگر شما خیلی پشمالو هستید!

تنها استثناء درمورد زیرپوش مردانه یقه هفت، مردانی هستند که مقدار قابل توجهی موی سینه دارند و در این مورد اطلاع دارند و یا خالکوبی یا مشکل پوستی خاصی دارند که دیده شدن آن، برایشان خوشایند نیست. در این‌گونه موارد، باید یک زیرپوش یقه‌گرد راحت و تمیز پوشید که چسبیده به گردن هم نباشد.

  • نکته: در بسیاری جاها دیده شده که برخی افراد، عمدا یقه‌ی پیراهن خود را باز می‌گذارند تا یقه‌ی گرد زیرپوش دیده شود و قهرمان لیگ برتر جذب نگاه اطرافیان شوند!

باید گفت که : هرطور مایلید! اما به‌نظر من این حرکت می‌تواند ظاهر ناخوشایندی از لباس زیر شما نشان دهد و بیانگر این باشد که انگار مادرتان، به تن شما لباس پوشیده است!

در بهترین حالت، حتی اگر پیراهن شما بی‌نظیر هم باشد، هنوز هم یک عنصر اضافی در ظاهر شما وجود دارد که حواس را از لباس زیبای شما پرت می‌کند و اثر نامطلوبی بر آن می‌گذارد،  پس در انتخاب زیرپوش مردانه و متناسب بودن آن دقت کنید.

منبع: سایت thedistilledman

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط شیوا شهبازی
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

15 − ده =

همچنین بررسی کنید

چگونه  مناسب‌ترین لباس زیر پسرانه را انتخاب کنیم؟

شلوارهای تمرینی، برای پسربچه‌هایی که شروع به انجام حرکات ابتدایی می‌کنند، در دسترس هستند. …