برای اینکه از ۹۹ درصد مردان دیگر، ظاهری بهتر داشته باشید، تنها رعایت برخی اصول و ترفندهای ساده کافی است. مد و فشن را دنبال کنید.در قسمت اول چند موضوع از مهمترین نکات مد مردانه را بررسی کردیم . با قسمت دوم همراه باشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مختصر و مفید، در رابطه با مد مردانه را با هم دنبال کنیم.

از دست ندهید:

یک مشاور استایل لباس آقایان توصیه می‌کند: چگونگی شستشوی لباس‌های مردانه

چند توصیه مهم در رابطه با مد مردانه

مد

یک جفت کفش عالی خریداری کنید

اگر یک چیز باشد که زنان به آن توجه کنند، آن‌هم چیزی جز کفش نیست. خصوصا اینکه ظاهری تمیز و آراسته داشته باشد. شستشو و پرس باقی لباس‌ها ساده است، اما اکثر آقایان نسبت به کفش‌های خود بی‌اعتنا هستند. با خرید یک جفت کفش عالی و نگهداری مناسب از آن، نشان دهید مردی خوش سلیقه‌ هستید.

تی‌شرت‌های مد روز با لوگو

وقتی پیراهنی با یک لوگوی بزرگ پوشیده‌اید مانند این است که یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک شده‌اید. از پوشیدن این نوع لباس‌ها پرهیز کنید و دنبال یک چیز کلاسیک مانند v تی‌شرت و تی‌شرت‌های هنری‌تر بروید.

به ترندها بی‌اعتنا باشید

از خرید پوشاکی که صرفا مد روز هستند بپرهیزید و در عوض آنچه واقعا دوست دارید را خریداری کنید. بسیاری از کسانی که به سمت آخرین ترندهای مد و فشن هجوم می‌برند، آخرالامر لباس‌هایی را در کمد لباس خود انبار می‌کنند که ممکن است هیچ‌وقت نپوشندشان. بهتر است یک کمد لباس همه‌کاره و بدون تاریخ مصرف داشته باشید تا اینکه کلی لباس‌های مد روز را دور خود جمع کنید. این توصیه البته برای شما صرفه اقتصادی هم خواهد داشت.

 

مارک‌ها را نبلعید!

قبل از تصمیم به خرید یک لباس بگیرید، از خود بپرسید که آیا آن را صرفا به دلیل نام تجاری و برندش خریداری می‌کنید یا اینکه واقعا از کیفیت و استایل آن رضایت دارید. از خودتان سوال کنید، در صورتی که همین لباس هیچ مارک و نشانی نداشت بازهم خریداریش می‌کردید؟

مد

دائما تصویر خود در نظر دیگران را ارتقا دهید

زمان و پول بیشتری را صرف تصویر خود در نظر دیگران کنید. درک خود از مُد و فشن را تقویت کنید. استایل خاص شما، شیوه‌ی ارتباطی قوی است و ارزش آن را دارید که به اندازه‌ی تحصیلات، شغل و روابط به آن اهمیت دهید.

از دیگران بازخورد واقعی بخواهید

بیشتر دوستان و اعضای خانواده از گفتن نظرات واقعی خود به شما اکراه دارند یا نمی‌خواهند واقعیت را بگویند. اما سعی کنید از آن‌ها بخواهید نظرشان را در مورد ظاهرتان بگویند. بهتر است از هر کسی که به آن اعتماد دارید بخواهید به شما واقعیت را بگوید.

مد

روش اصلاح صورت خود را ارتقا دهید

حتی اگر استایل و مُد شما عالی هم باشد، ریش ژولیده و نامرتب می‌تواند تمام جذبه‌ای که دارید را خراب کند. با همان روش سنتی تیغ دو لبه و بُرس اصلاح، به روش مورد نظر خود برای اصلاح صورت دست پیدا کنید.

 

این مقاله را از دست ندهید:

۵ قانون برای انتخاب یک بهترین زیرپوش مردانه : چه بپوشیم؟

دست به آزمایش استایل خود بزنید

تنها طریقی که از آن خواهید آموخت، همان امتحان‌ کردن چیزهای جدید است. همیشه سعی کنید دید بازی نسبت به چیزهای جدید داشته باشید، وقتی از محدوده‌ی راحت خود بیرون می‌روید و چیز جدیدی را امتحان کنید، امکان دارد به چیزی علاقه‌مند شوید که حتی قبلا فکرش را نیز نمی‌کردید. اگر هم اشتباه کنید، از اشتباه خود درس خواهید گرفت. خیلی از مردان واهمه دارند خودشان را با استایل به‌خصوص به دیگران نشان دهند، سعی کنید یکی از این دست مردان نباشید.

منبع:

kinowear

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط تحریریه مجله
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

17 − 14 =

همچنین بررسی کنید

معرفی انواع لباس زیر مردانه

لباس زیر مردانه یکی از اساسی‌ترین مواردی است که باید  آقایان در لباس پوشیدن به آن توجه داش…