لباس زیر مردانه یکی از اساسی‌ترین مواردی است که باید  آقایان در لباس پوشیدن به آن توجه داشته باشند؛ این مورد هم در سلامت و هم در بهداشت فردی تاثیر بسزایی دارد. در این مقاله ما انواع مختلف لباس زیر مردانه را معرفی خواهیم کرد.

همچنین بخوانید:

راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب و راحت| قسمت چهارم: یافتن لباس‌ زیر زنانه مناسب

معرفی انواع مختلف لباس زیر مردانه

لباس زیر مردانه انواع مختلفی دارند و مسلما شما هم مانند سایر مردان از یکی از این موارد استفاده می‌کنید:

– شورت‌های پاچه بلند (باکسر)
– شورت‌های بدون پاچه
– شورت‌های پاچه دار
– شورت‌های پاچه کوتاه
اما آیا انتخاب لباس زیر مناسب اهمیتی دارد؟ پاسخ مثبت است. بسیاری از افراد لباس زیر خود را براساس قیمت یا قابل دسترس بودن انتخاب می‌کنند اما یکی از مواردی که شاید به آن توجه نداشته باشند، شکل و ساختمان فیزیکی بدنشان است. بعضی از شورت‌های مردانه با شکل اندام شما متناسب تر بوده و همین مسئله باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتری در شما خواهد شد، اما در صورتی که انواع مختلف لباس زیر را امتحان نکرده باشید متوجه این مسئله نخواهید شد.
در این مطلب قصد داریم تا مناسب‌ترین شورت‌های مردانه را بر اساس شکل ظاهری بدن شما معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب هوشمندانه‌تری در این زمینه داشته باشید.

لباس زیر

چرا انتخاب نوع لباس زیر مهم است؟

هنگامی که بحث لباس زیر به میان می‌آید، ممکن است به این مسئله فکر کنید که لباس زیر چیزی است که زیر تمامی لباس‌ها پوشیده شده و در تمام طول روز از دید سایر افراد مخفی است، آیا با این وجود انتخاب نوع آن اهمیتی دارد؟ بله زیرا لباس زیر شما در موارد زیادی نقش دارد، چه در مواقعی که روی صندلی خود در محل کارتان نشسته‌اید، چه در حال راه‌ رفتن در ایستگاه مترو و چه در مواقعی که در خانه مشغول استراحت هستید.
برای حفظ سلامتی خود، همیشه سعی کنید از لباس زیر باکیفیت استفاده کنید، نه مواردی که پس از چند بار شستن خراب شده و کیفیت خود را از دست می‌دهند. یک لباس زیر باکیفیت دارای ویژگی‌های زیر است:
1- ترشحات و عرق بدن را به خود جذب می‌کند.
2- بخش داخلی شلوار را تمیز نگه می‌دارد.
3- از دستگاه تناسلی شما محافظت کرده و موقعیت آن را در طول روز راحت و مناسب نگه می‌دارد.
4- از برخورد و اصطکاک میان دستگاه تناسلی و لباس شما جلوگیری می‌کند؛ لباس زیر‌هایی با برند باکیفیت، به لطف جنس خوب پارچه خود از سایش ران‌ها و عرق‌سوز شدن جلوگیری می‌کنند.
5- میزان دما و حرارت را در قسمت پایین تنه کنترل می‌کند.

رضایت خود در انتخاب نوع لباس زیر مناسب مورد توجه قرار دهید

 بخش کیفیتی یک لباس زیر، تنها موردی نیست که باید آن را مدنظر داشته باشید؛ شورت‌های مردانه دارای طراحی‌های مختلفی بوده که انتخاب صحیح آن‌ها می‌تواند زندگی روزمره شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. انتخاب شکل لباس زیر می‌تواند در افزایش میزان اعتماد به نفس شما، بهبود عملکردتان در محل کار و موارد مختلفی تاثیرگذار باشد، همچنین یک انتخاب صحیح در این زمینه می‌تواند باعث افزایش رضایت شریک شما در زندگی زناشویی نیز بشود.

در ادامه، به معرفی انواع مختلف لباس زیر مردانه و نحوه انتخاب آن‌ها خواهیم پرداخت:

1- شورت‌های پاچه بلند (باکسر):

این دسته از شورت‌های مردانه برای افرادی با اندام درشت، فیت یا عضلانی مناسب است. طراحی شورت‎‌های پاچه بلند الهام گرفته از شورت‌هایی با پاچه‌های گشاد است که بوکسور‌های حرفه‌ای می‌‍پوشند و بوکسورها نیز بدن‌های فیت و ورزشکاری دارند. شورت‌های بوکس طوری طراحی شده‌اند که به بوکسورها راحتی و آزادی عمل لازم را در طول یک مسابقه بدهند. این شورت‌ها گشاد نیستند بلکه پاچه‌های آن‌ها مقداری از دور ران‌های فرد آزادتر است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که مسلما دور ران‌های بوکسورها به دلیل تمارین مختلف و دوندگی‌هایی که انجام می‌دهند از افراد عادی بیشتر است؛ بنابراین در صورتی که به شورت‌های باکسر امروزی نگاه کنیم خواهیم دید که این دسته برای تمامی مردانی که ران‌های کوچکی ندارند مناسب است.
شورت‌های باکسر فاقد پاچه‌های کشی بوده و به پاهای شما نمی‌چسبند، بنابراین پایین تنه شما را بزرگتر نشان خواهند داد؛ اما این مسئله برای مردانی که بدن متناسب و فیت، بزرگ یا عضلانی دارند از نظر ظاهری مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

2- شورت‌های بدون پاچه:

این دسته از شورت‌های مردانه، برای افرادی با اندام لاغر، فیت یا عضلانی مناسب است. شورت‌های بدون پاچه از هر زاویه‌ای در نقطه مقابل شورت‌های باکسر قرار دارند.
ویژگی شاخص شورت‌های بدون پاچه که با نام شورت‌های اسلیپ نیز شناخته می‌شوند، تنگ بودن آن‌هاست. این شورت‌ها دارای یک کش کمر و حداکثر 12.5 سانتی‌متر پارچه هستند. نحوه پوشش دادن این دسته از شورت‌ها، از جلو حالتی به شکل حرف Y ایجاد می‌کند که علاوه بر اینکه می‌تواند به خوبی از دستگاه تناسلی شما محافظت کند، آن را بزرگتر نیز نشان خواهد داد.
اما نقطه ضعف این دسته از شورت‌ها چیست؟ شورت‌های بدون پاچه در حداقل اندازه ساخته می‌شوند. در صورتی که بدنی عضلانی یا فیت دارید، با استفاده از این شورت‌ها حداکثر بدن شما به نمایش گذاشته می‌شود. حتی افرادی که اندام لاغری دارند با پوشیدن این شرت‌ها خوب به نظر می‌رسند چون قسمت‌‎های لاغر اندام آن‌ها در این شورت‌ها به چشم نخواهد آمد.
شورت‌های بدون پاچه برای افرادی که اندام درشتی دارند یا اندازه دور ران آن‌ها زیاد است چندان مناسب نیست زیرا وزن و سایز ران آن‌ها را بیشتر نشان می‌دهد. شاید با پوشیدن این شورت‌ها احساس راحت تری داشته باشید و آزادانه‌تر حرکت کنید اما به مرور زمان جای لباس زیر روی بدنتان خواهد ماند و ظاهر جالبی نخواهد داشت.

 

3- شورت‌های پاچه دار:

شورت‌های پاچه دار برای تمامی اندام‌ها مناسب است. این دسته از شورت‌های مردانه ترکیب مناسبی از شورت‌های بدون پاچه (با توجه به جذب بودن و استفاده از الیاف کشی) در ظاهر شورت‌های باکسر بوده که یک انتخاب خوب به حساب می‌آید. شورت‌های پاچه دار، نسبت به شورت‌های بدون پاچه دارای قسمتی اضافه هستند که بخش زیادی از ران‌های شما را پوشش می‌دهد؛ علاوه بر این، موقعیت راحت و مناسبی را برای دستگاه تناسلی ایجاد می‌کند.
شورت‌های پاچه دار نه آنقدر تنگ هستند و نه آنقدر آزاد، همچنین برجستگی‌های بدن شما را زیادی به نمایش نخواهند گذاشت؛ به همین دلایل، این دسته از لباس زیر‌ به عنوان یک لباس زیر همه کاره در میان دسته‌های مختلف شناخته می‌شود. در صورتی که در انتخاب لباس زیر مورد نظرتان مردد شدید، می‌توانید شورت‌های پاچه دار را به عنوان یک انتخاب خوب در نظر بگیرید.

لباس زیر مردانه

4- شورت‌های پاچه کوتاه:

این دسته از شورت‌ها برای افرادی با بدن لاغر، متناسب، عضلانی و افرادی با ران‌های بزرگ مناسب است. شورت‌های پاچه کوتاه همان شورت‌های پاچه دار هستند با این تفاوت که فضای کمتری از ران‌های شما را پوشش داده و کش کمر کوچکتر و الیاف نازک‌تری دارند. این دسته، تا حدودی شبیه مایو‌های شنا هستند.
شورت‌های پاچه کوتاه در زمینه جذب بودن و نمایش اندام یک قدم جلوتر از شورت‌های پاچه دار هستند؛ همچنین این شورت‌ها به مرور زمان خاصیت کشی بودن خود را از دست نمی‌دهند.
از آنجایی که شورت‌های پاچه کوتاه کوچکتر و جذب تر هستند، برای افراد درشت اندام به خوبی شورت‌های پاچه دار نخواهند بود؛ البته این شورت‌ها همچنان به افرادی که ران‌های بزرگی دارند توصیه می‌شود اما در هر صورت شورت‌های پاچه دار انتخاب بهتری برای این افراد است.

اگر به دنبال خرید آنلاین لباس زیر مردانه هستید به شما محصولات لباس زیر ارنیکا را پیشنهاد می‌کنیم.

مجله تولیدی ارنیکا

هم اکنون با شماره تلفن:35550321 041 تماس حاصل فرمایید تا با بخش فروش سایت ارنیکا در مورد نحوه‌ی خرید، قیمت، جنس و زمان تحویل محصولات لباس زیر تولیدی ارنیکا صحبت کنید. یا با ورود به صفحه‌ی “تماس با ما”  از طریق ایمیل یا تلفکس نسبت به برقراری تماس اقدام فرمایید. سایت ارنیکا برای شما لذت یک خرید عالی  را فراهم می‌کند. همین حالا به جمع خانواده‌ی مشتریان ثابت محصولات ارنیکا بپیوندید.

هنگام انجام فعالیت‌های فیزیکی از چه نوع لباس زیری استفاده کنیم؟

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که هیچ کدام از افراد شبیه به یکدیگر نبوده و هر فردی سبک و روش مخصوص به خود را در انجام کارها دارد، مخصوصا زمانی که بحث فعالیت‌های فیزیکی و تمرینات ورزشی به میان می‌آید. در صورتی که شما به دوندگی علاقه دارید، هنگام انتخاب لباس زیر مناسب باید محافظت از دستگاه تناسلی اولویت اولتان باشد. انتخاب شورت‌های بدون پاچه تنگ برای این کار باعث زخم شدن پهلوهای شما می‌شود یا درنهایت شکل و فرم خود را از دست خواهند داد؛ در این زمینه، توصیه می‌شود که از شورت‌های سایز بزرگ یا شورت‌های ورزشی همراه با کیسه محافظ دستگاه تناسلی استفاده نمایید.
در صورتی که به جای تمرینات هوازی، تمرینات بدنسازی انجام می‌دهید، نیازی نیست چنین وسواسی در انتخاب لباس زیر به خرج دهید، اما اگر زیاد عرق می‌کنید و نمی‌خواهید دیگران اذیت شوند، به جای شورت‌های باکسر از شورت‌های پاچه دار استفاده کنید. دقت داشته باشید که انتخاب سایز لباس زیر به اندازه نوع آن دارای اهمیت بوده و باید لباس زیرتان را بر اساس سایز خود انتخاب نمایید.

منبع:

realmenrealstyle

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط تحریریه مجله
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

1 × سه =

همچنین بررسی کنید

ماسک و کودکان : چگونه ماسک تهیه کنیم و به فرزند خود استفاده از آن را آموزش دهیم 

شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید 19 در سر تا سر جهان ادامه دارد. در حال حاضر با توجه به کمب…