لباس زیر اهمیت بالایی در تامین سلامتی افراد دارد. در قسمت اول این مقاله با عنوان اشتباهات رایج انتخاب لباس زیر به مسائلی از قبیل لباس زیرهای تنگ ، دارای الیاف مصنوعی و… پرداختیم. در این بخش نیز سعی بر آن داریم تا سایر انتخاب های اشتباه و مضر برای سلامتی را به شما معرفی کنیم. با مجله ارنیکا همراه و هم قدم شوید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

هم اکنون می‌توانید  با شماره تلفن:۳۵۵۵۰۳۲۱ ۰۴۱ تماس حاصل فرمایید تا با بخش فروش سایت ارنیکا در مورد نحوه‌ی خرید، قیمت، جنس و زمان تحویل سفارش خود صحبت کنید. یا با ورود به صفحه‌ی “تماس با ما”  از طریق ایمیل یا تلفکس نسبت به برقراری تماس اقدام فرمایید. سایت ارنیکا برای شما لذت یک خرید عالی  را فراهم می‌کند. هین حالا به جمع خانواده‌ی مشتریان ثابت محصولات ارنیکا بپیوندید.

رایج ترین اشتباهات در انتخاب لباس زیر

 شورت‌های بندی ( شورت تانگ )

اگر از شورت‌های بندی زیادی استفاده می‌کنید، این نکته را به‌خاطر داشته باشید: چنانچه شما دارای عفونت قارچی یا باکتریایی در ناحیه واژن هستید، این شورت‌ها باعث تشدید کردن عفونت می‌شوند.

دکتر مور می‌گوید: باتوجه به گسترش باکتری  “ای کولای” (E. coli) که از مقعد به‌سمت واژن حرکت می‌کنند، شورت‌های تانگ، تنها راه انتقال باکتری از قسمت پشت به جلو است. تحرک زیاد این شورت‌ها از پشت به جلو و این‌که به‌صورت ثابت در یک مکان قرار نمی‌گیرند، باعث انتقال این بیماری می‌شود.

دکتر داردیک با توافق با این نظر می‌گوید: شورت‌های تانگ(بندی) بیشتر موجب تحریک و سوزش می‌شوند، زیرا تماس زیاد و مستقیمی با واژن و شکاف میانی آن دارد. اما این به‌آن معنی نیست که خانم‌ها اصلا از این شورت‌ها استفاده نکنند. او می‌گوید : شما فقط باید نوع مناسب آن را نسبت به بدن خود ، تهیه کنید. به این معنی که اگر شما با پوشیدن آن‌ها احساس ناراحتی نکنید و دچار تحریک پوستی نشوید، پس از آن استفاده کنید.

او همچنین اضافه می‌کند: فقط به‌دلیل این‌که زنان تبدیل به مادربزرگ می‌شوند، به این معنی نیست که مجبورند لباس‌‌زیرهای بزرگ مخصوص مادربزرگ‌ها را بپوشند.


همچنین بخوانید:

پنج قانون برای انتخاب یک زیرپوش مردانه عالی| قسمت اول: استایل خود را مدیریت کنید.

لباس‌ زیر در شب

بیشتر کارشناسان، طرفدار خوابیدن به‌صورت کاملا برهنه هستند، گویی که در حالت آرامش روز تولدتان هستید.

دکتر مور می‌گوید: گرچه این یک مسئله کاملا شخصی است، اما هدف از این گفته، داشتن خوابی راحت و تنفس کامل پوست و گردش هوا است. مخصوصا برای بانوانی که به یائسگی می‌رسند، نپوشیدن لباس زیر هنگام خواب، بیشتر توصیه می‌شود. او می‌گوید: هرچه بیشتر لباس بپوشید، نیمه‌شب بیشتر احتمال بیدار شدنتان به‌واسطه عرق کردن وجود دارد.

نپوشیدن لباس‌زیر

اگر پوشیدن یک لباس‌زیر با تهویه مناسب، خوب است، آیا نپوشیدن آن بهتر نیست؟

دکتر داردیک می‌گوید: جواب آن در یک کلام “نه” است! نپوشیدن لباس زیر، خود باعث بروز مشکلاتی دیگر خواهد شد.

  • اولین مورد: شما هنگامی‌که شلوار بدون شورت می‌پوشید، درز شلوار به‌طور مداوم با شکاف واژن در ارتباط و سایش خواهد بود و باعث حساس شدن بافت می‌شود.
  • دومین مورد: در صورت نپوشیدن لباس‌زیر، رطوبت ناشی از واژن، که در حالت طبیعی تولید می‌شود، جایی برای رفتن ندارد و ممکن است شلوار شما را کثیف کرده و یا به پاهایتان بچسبد.

او اضافه می‌کند که، چنان چه شما دامن یا پیراهن بپوشید، چیزی برای جذب رطوبت واژن، وجود نخواهد داشت. پس در پایین‌تنه خود احساس گرما و رطوبت می‌کنید، که خود آن، موجب تحریک و سوزش پوست می‌شود.

با انتخاب لباس زیر و خرید  و در عین حال راحت و زیبا سلامتی خودتان را تضمین کنید.

به اینستاگرام مجله ارنیکا بپیوندید

اینستاگرام مجله ارنیکا

 

 

 

منبع:

https://www.huffingtonpost.com/

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط شیوا شهبازی
بارگزاری بیشتر در سلامت

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

11 − نه =

همچنین بررسی کنید

چگونه  مناسب‌ترین لباس زیر پسرانه را انتخاب کنیم؟

شلوارهای تمرینی، برای پسربچه‌هایی که شروع به انجام حرکات ابتدایی می‌کنند، در دسترس هستند. …