برای اینکه از ۹۹ درصد مردان دیگر، ظاهری بهتر داشته باشید، تنها رعایت برخی اصول و ترفندهای ساده مد کافی است.با ۱۵ نکته مفید و سریع در رابطه با مد مردان همراه باشید.

در نظر اول، شاید به نظر برسد که آموختنی‌ها در مورد مُد و فشن بسیار زیاد هستند، البته که همین‌طور است، اما برای کسی که می‌خواهد در مد و فشن خبره شود. اما برای اینکه از ۹۹ درصد مردان دیگر، ظاهری بهتر داشته باشید، تنها رعایت برخی اصول و ترفندهای ساده  مد کافی است.

از دست ندهید:

پنج قانون برای انتخاب یک زیرپوش مردانه عالی| قسمت اول: استایل خود را مدیریت کنید.

 

مد مردان

نکات مهم در رابطه با مد مردان

تناسب شاه است!

چشمگیرترین پیشرفتی که می‌توانید در استایل خود اعمال کنید، این است که اطمینان حاصل کنید همه‌چیز کاملا متناسب است. بیشتر مردان لباس‌هایی می‌پوشند که برایشان خیلی بزرگ و گشاد است. دقت کنید لباس‌هایی که می‌پوشید، دقیقا متناسب بدنتان (بدون اینکه تنگ باشد) باشند.

ساده باشید

حتما می‌خواهید لباس‌هایی داشته باشید که برایتان عالی باشند، اما زیاده‌روی نکنید. بیش از سه تکه جواهرآلات یا بیش از سه رنگ لباس نپوشید. اگر می‌خواهید لباسی پر زرق و برق بپوشید، انتخاب ساده‌تر و شیک‌تری داشته باشید. به عنوان مثال، یک پیراهن راه‌راه سیاه و سفید، به همراه یک کت بلیزر و شلوار جین مشکی، کمربند معمولی و مناسب‌ترین کفش‌های خود را بپوشید. همچنین می‌توانید یک ساعت مچی شیک یا زیورآلات دیگری مانند یک گردنبند را هم بپوشید. اما زیاده‌روی نکنید.

مد

دیدگاهتان نسبت به سبک کژوال را عوض کنید

لباس سبک راحتی یا کژوال (Casual) اصلا به معنای کسل‌کننده بودن نیست. بلکه از پوشیدن پیراهن‌های یقه‌دار هم لذت ببرید یا سعی کنید از کسانی که کژوال بودن را جور دیگری می‌بینند الهام بگیرید.

 به تکه‌های پشتیبان خود توجه کنید

برخی ژاکت‌ها تنگ و برخی دیگر هم بزرگ هستند و برخی دیگر بزرگ و گشاد هستند. اولین قاعده ساده این است که نیمه‌های بالا و پایین لباستان باهم سِت باشند. اگر قرار است که یک ژاکت کش‌باف استایل راگد (Rugged Style) فیشرمن بپوشید، پایین تنه شما نیز باید استایل راگد باشد. ژاکت فیشرمن را با یک شلوار ابریشمی و پشمی زیبا نپوشید. در عوض آن را با چیزی ساده مانند شلوار کارگو یا جین و یا همراه با بلیزر هریس تویید بپوشید.

مد

هیچ‌وقت به تنهایی خرید نکنید

به تنهایی خرید کردن هم سود و منفعت برای فروشنده را به دنبال دارد و هم اینکه ممکن نظرات خوب یک همراه را در انتخاب کردن از دست بدهید. در بیشتر اوقات، اعتماد به فروشندگان دشوار است، زیرا فروشندگان لباس اغلب درصدی کار می کنند به همین خاطر با ترفندهای خاص خود و غالب کردن نظراتشان شما را وادار به خرید می کنند. اما وقتی که با یک دوست خرید کنید می‌توانید از نظرات صادقانه‌اش اطمینان داشته باشید.

همیشه به سطح بالاتر بیاندیشید

زیاده‌روی نکنید که به اشتباه منتهی می‌شود، اما جرات ریسک را داشته باشید. همیشه بهتر است زیاد لباس بپوشید تا اینکه کم لباس بپوشید. اما به خاطر داشته باشید در محلی که هستید از شخص مهم‌تر (به لحاظ جایگاه شغلی مثلا رئیس‌تان یا غیره) لباس بهتری نپوشیده باشید.

هیچ‌وقت قدرت جزئیات را دستکم نگیرید

معمولا آخرین تکه لباسی که می‌پوشید اولین چیزی است که جلب توجه می‌کند. بنابراین به جای اینکه همه‌ی لباس‌ها را روی هم جمع کنید، بهتر است به جزئیات مانند شال گردن، دستمال جیب کت یا روش گره زدن کراوات توجه خاصی داشته باشید.

منبع:

kinowear

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط تحریریه مجله
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

2 × 2 =

همچنین بررسی کنید

ماسک و کودکان : چگونه ماسک تهیه کنیم و به فرزند خود استفاده از آن را آموزش دهیم 

شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ در سر تا سر جهان ادامه دارد. در حال حاضر با توجه به کمب…