لباس مناسب عروسی باید به دقت انتخاب شود چرا که این  گونه مجالس نمی‌تواند زمانی برای ریسک‌های نسنجیده باشد. پس باید همیشه در این مهمانی‌ها شیک به نظر بیایید. 

زمانی که کارت دعوت عروسی را می‌بینید، سریعا فکرتان پیش کمد لباس‌هایتان رفته که چه لباسی مناسب این عروسی خواهد بود. با توجه به همه لباس‌هایی که در مجالس مختلف پوشیده‌اید می‌توانید لباس مناسب عروسی را انتخاب کرده و تیپی روی مد بزنید. لیسی پول از کارشناسان دنیای مد است و به ما خواهد گفت که در مراسم‌های مختلف چه لباسی مناسب پوشیدن است.

لباس مناسب عروسی

لباس مناسب عروسی که در روز برگزار می‌شوند

در مجالسی که در روز برگزار می‌شوند، مکان و یا وضعیت آب و هوا مهم نیست بلکه نوع پارچه و اندازه لباس اهمیت دارد. به طوریکه باید به دنبال پیراهن‌های نخی یا حریر که کوتاه هستند باشید. لباس‌تان به صورت بندی بوده و قسمت یقه آن باز باشد. در صورتی که لباس بدون بند پوشیدید بهتر است موهایتان را باز کرده و روی شانه‌هایتان بریزید. لباس‌تان باید ساده باشد و نیاز ی به پوشیدن لباس‌های پر زرق و برق نیست. لباس های زرق و برق‌دار را می‌توانید در قرار با افراد مهم زندگیتان بپوشید. از یک گوشواره ساده و دسبند نیز استفاده کنید. سعی کنید کفش پاشنه بلند یکسره یا لژ دار بپوشید تا در برگزاری مراسمی که در باغ هستند پاشنه کفش‌ها برای‌تان دردسرساز نشوند.

لباس مناسب عروسی

لباس مناسب عروسی که در شب برگزار می‌شوند

مراسم برگزار شده در شب بسیار عالی بوده و راه بسیار خوبی برای امتحان انواع مدل‌های مختلف است. به مدل موهایتان توجه کنید. در صورتیکه مدل موها کوتاه بوده و در یک طرف حالت داده شده است، برای جلب توجه می‌توانید از گوشواره‌های بلند چند طبقه زیبا استفاده نمایید. لباس‌های با رنگ‌ تیره نیز می‌توانید بپوشید اما رنگ‌های روشن جلوه شادتری خواهند داشت. در صورتیکه پوست برنزی دارید رنگ صورتی مرجانی یا فیروزه‌ای می‌توانند بهترین گزینه برای بهتر نشان دادن برنزتان باشند. لباس‌هایی که دارای رنگ گرم هستند را بهتر می‌توان با جواهرات ست کرد. در مراسم شب نیز پوشیدن لباس‌های کوتاه هم توصیه می‌گردد.

لباس مناسب عروسی

لباس مناسب مراسم رسمی

در مجالس رسمی باید به نوع پارچه بسیار اهمیت داد و از پوشیدن هر گونه پارچه‌های مخملی، پشمی و یا ضخیم خودداری کنید. بهترین پارچه و لباس در اینگونه مجالس یک پیراهن بلند، لخت و خنک است. تیپ شما باید کاملا شیک و ساده باشد و از لحاظ زیبایی شناسی کاملا شناخته شده باشد. آرایش‌های تزئینی و پر زرق و برق به کار نبرید و از یک آرایش متین و ساده استفاده کنید. سعی کنید خود واقعی‌تان را نشان دهید.

لباس مناسب عروسی

لباس مناسب عروسی کوچک و خودمانی

در یک مراسم کوچک و خودمانی سعی کنید بسیار متفاوت‌تر از بقیه باشید. بنابراین حواس‌تان به لباسی که انتخاب می‌کنید بوده تا لباس موردنظرتان هیچگونه شباهتی با بقیه نداشته باشد. بهترین گزینه برای اینگونه مجالس لباس‌های طرح‌دار است. لباس های توری نیز می‌توانند انتخاب سنجیده‌ای باشند. انتخاب لباسی با رنگ آبی تیره یک تن رنگ بسیار زیبا و کلاسیک برای مجالس خودمانی خواهد بود. کفش های پاشنه بلند جلو باز و پشت بنددار با گوشواره‌های میخی ساده و رنگارنگ مکمل بسیار زیبایی برای این تیپ خواهند بود.

لباس مناسب عروسی

منبع: بیتوته

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
 • خرید زیرپوش مردانه

  خرید زیرپوش مردانه

  احتمالاً همه در جریانید که پوشیدن زیرپوش برای آقایان امری ضروری است. چرا؟ یکی از مهم‌ترین …
 • 5 قانون برای انتخاب یک زیرپوش عالی/ قسمت دوم

  خرید لباس زیر مردانه

  کیفیت لباس زیر‏‏ به دلیل اینکه ناحیه دستگاه تناسلی حساس است کیفیت لباس زیر باید بسیار م…
 • خشکی چشم

  علل و راه های درمان خشکی چشم

  خشکی چشم به دلیل تغییر در کیفیت و کمیت اشک چشم ایجاد می‌شود. به گونه‌ای که در این مسئله اش…
بارگزاری بیشتر توسط کویستان
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

خرید زیرپوش مردانه

احتمالاً همه در جریانید که پوشیدن زیرپوش برای آقایان امری ضروری است. چرا؟ یکی از مهم‌ترین …