لباس مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل باید به گونه‌ای باشد که در آن راحت بوده تا بتواند حرکات ورزشی را دنبال کند.

لباس مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل

 

احتمالا زمانی که وارد باشگاه می‌شوید حس می‌کنید که ممکن است بقیه از شما خوش هیکل‌تر باشند. پس با این دید که همه هیکل خوبی دارند و یا ممکن است در مورد شما قضاوت کنند اشتباه می‌کنید چرا که همه در باشگاه درگیر فرم اندام خود هستند و فرصتی برای توجه به شما نخواهند داشت. از طرفی هر فردی با هر فرم وسایزی می‌تواند با ورزش کردن درست به اندازه دلخواه برسد. برای انتخاب لباس مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل می‌توانید به سراغ لباس برندهای آدیداس، ریباک و یا نایک بروید. ما در اینجا به شما کمک خواهیم کرد که چگونه لباس مناسب باشگاه را انتخاب کنید تا اعتماد به نفس‌تان بالا برود. شما با ورود به باشگاه باید بدانید که مسیر اشتباه را نیامده‌اید و با دیدن افراد خوش هیکل نه تنها روحیه‌تان را از دست ندهید بلکه مقاومت کنید و شما هم برای داشتن اندامی ایده‌آل مبارزه کنید. 

لباس مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل

نگرانی از هیکل و ظاهر در لباس کاملا طبیعی و قابل درک است چرا که برای همه اتفاق می‌افتد. اما اینکه افراد چاق به دلیل لباس ورزشی تنگ و نامناسب از ورزش و باشگاه فراری شوند منطقی نیست. از اینرو ما به شما می‌گوییم که چطور با اراده به باشگاه بروید و ورزش کنید. ما در ادامه لیستی از لباس‌ مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل آماده کرده‌ایم تا بتوانند قوی‌تر و با اعتماد بنفس بیشتر در مسیر لاغری گام بردارند. پس پیش به سوی ورزش!!!

استفاده از نیم تنه ورزشی برای خانم‌های چاق

احتمالا افرادی که دارای اضافه وزن و چاقی هستند معمولا سایز سینه‌هایشان نیز بزرگ است. ممکن است این امر در حین ورزش کردن برای شما مشکل‌ساز باشد. از اینرو پوشیدن یک سوتین یا نیم‌ تنه ورزشی که فیت سینه‌ها باشد به شما در حل این مشکل کمک خواهد کرد. حتی نیم تنه‌ها با جذب عرق موجب خنک نگه داشتن بدن نیز می‌شوند و احساس راحتی برای شما فراهم خواهند آورد.

لباس مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل

شلوار یوگا یا شلوارهای جذب ورزشی

یک سوال؟ اکنون لباس مناسب باشگاه برای خانم‌های تپل بخصوص دراین فصل چه می تواند باشد؟ ما توصیه ای داریم: شلوار یوگا می‌تواند یک لباس بسیار راحت و زیبا برای شما باشد، هر چند که به ظاهر این شلوارها برای اندام خانم‌های تپل مناسب نیستند. اما باید گفت که این شلوارها به صورت ساده و یک رنگ تولید شده و فشاری بر روی پاها ایجاد نخواهد کرد. می‌توانید این شلوار را از از نوع بلند یا کوتاه آن با یک نیم تنه ورزشی خوب ست کنید. اما برای پوشیدن شلوارهای جذب ورزشی اگر اعتماد به نفس ندارید می‌توانید از رنگ‌های تیره آن استفاده کنید.

شلوارک ورزشی

شلوارک ورزشی گزینه مناسبی برای حرکات مختلف ورزشی است و اجازه نمی دهد که عرق در لباس شما بماند و سریع‌تر بخار می‌شود. در صورتی که نمی‌خواهید پاهایتان زیاد معلوم باشد می‌توانید از مدل بلندتر آن تا روی زانو استفاده کنید.

تی‌شرت ورزشی دارای آستین کوتاه

خانم‌هایی که نمی‌خواهند بازوهایشان بیرون باشد بهتر است از تی‌شرت‌های آستین کوتاه تا بالای آرنج استفاده نمایند. این لباس‌ها برای ورزش دست و پا گیر نیستند.

منبع: دیجی استایل

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط کویستان
 • رنگ سال 2019

  معرفی رنگ سال ۲۰۱۹

  رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی نمادی از شادی، صمیمیت و خوش‌بینی است که به تأیید موسسه رنگ پانتون …
 • لباس مخصوص روزهای سرد زمستانی

  لباس مخصوص روزهای سرد زمستانی

  در فصل زمستان چه لباسی بپوشیم؟ بهترین جنس لباس برای روزهای سرد زمستان چه نوع لباس‌هایی هست…
 • طرز آموزش بافت شنل زمستانی دخترانه

  طرز آموزش بافت شنل زمستانی دخترانه

  اگر به هنر بافت علاقه دارید و دلتان می‌خواهد با دستان هنرمندتان شنل ببافید، این مقاله آموز…
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

معرفی رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی نمادی از شادی، صمیمیت و خوش‌بینی است که به تأیید موسسه رنگ پانتون …