در فصل زمستان چه لباسی بپوشیم؟ بهترین جنس لباس برای روزهای سرد زمستان چه نوع لباس‌هایی هستند؟ برای در امان ماندن از سرما چگونه لباس بپوشیم بهتر است؟ پاسخ این سؤالات در این مقاله از مجله ارنیکا بخوانید. یادتان باشد که شما در هر فصلی از سال که باشید توانایی و امکان خوش‌تیپ و شیک‌پوش را دارید و زمستان هم فرقی با سایر فصل‌های سال ندارد.

 انتخاب زیرپوش مناسب

اولین چیزی که بایستی در زمستان مورد توجه قرار دهید انتخاب زیرپوش مناسب، گرم‌کن و جوراب است. شما با پوشیدن این سه مورد بهتر می‌توانید بدنتان را گرم نگه‌دارید. هم‌چنین در روزهای سرد زمستانی از شلوارهای نازک کشی غافل نشوید و حتماً از زیر شلوارتان یک زیر شلوار هم بپوشید. جنس جوراب‌های پشمی برای این فصل از سال مناسب است.

 

از دست ندهید:

پنج قانون برای انتخاب یک زیرپوش مردانه عالی| قسمت اول: استایل خود را مدیریت کنید.

لباس مخصوص روزهای سرد زمستانی

 پوشیدن لباس‌های پشمی و پنبه‌ای

بااینکه لباس‌های پنبه‌ای در فصل زمستان توصیه می‌شوند ولی بازهم به‌تنهایی پوشش کاملی برای روزهای سرد زمستانی محسوب نمی‌شوند. پس باید چندلایه لباس بپوشید. شما می‌توانید از لباس‌های پشمی به‌عنوان لایه دیگر لباستان استفاده کنید و از سرما در امان بمانید.

چندلایه لباس پوشیدن

لباس مخصوص روزهای سرد زمستان یعنی لایه‌لایه لباس پوشیدن!

پس به‌جای این‌که یک لباس ضخیم بپوشید سعی کنید از چندلایه لباس استفاده کنید. با این روش زمانی که در یک محیط با دمای متعادل به‌آسانی می‌توانید لباستان را کم کنید و از اذیت شدنتان جلوگیری کنید.

هم‌چنین پوشش لایه‌لایه احساس سبک‌تری به شما می‌دهد.

ژاکت و پلیور را فراموش نکنید

پلیورهای بافتنی و گرم از مناسب‌ترین جنس لباس‌هایی هستند که می‌توانید به‌عنوان لباس مخصوص روزهای سرد استفاده کنید. با پوشش این نوع لباس‌های زمستانی هم شیک‌پوش خواهید شد و هم بدنتان را گرم نگه خواهید داشت. شما برای خوش‌تیپ ماندن می‌توانید پلیورها را از روی شومیز یا پیراهن‌هایتان بپوشید یا حتی با پوشیدن ژاکت‌های دکمه‌دار یقه‌باز روی پلیورهای یقه‌اسکی یک فرد شیک‌پوش باشید.

پالتو یا کاپشن مخصوص روزهای سرد

آخرین لایه که می‌توانید به‌عنوان لباس مخصوص روزهای سرد زمستان در نظر بگیرید، کاپشن یا پالتو است. اورکت‌های پشمی نیز برای این موقع سال مناسب هستند. با انتخاب رنگ‌های مناسب می‌توانید یک شخص شیک‌پوش زمستانی باشید.

لباس مخصوص روزهای سرد زمستانی

از دست ندهید:

نحوه انتخاب کاپشن چرم برای آقایان|چگونه در زمستان خوش تیپ شویم؟

شال‌گردن، کلاه و دستکش بپوشید

برای این‌که گرمای بدنتان را به‌خوبی حفظ کنید لازم است که دستکش، شال‌گردن و کلاه استفاده کنید. در مکان‌های رسمی انتخاب دستکش‌های چربی و برای موقعیت‌های روزانه دستکش‌های پشمی مناسب هستند. دستکش‌های دوتکه که ۴ انگشت را یکجا و شست را جداگانه پوشش می‌دهند به دلیل نزدیک نگه‌داشتن انگشتان به هم بیش‌تر از سایر انواع دستکش‌ها دستان شما را گرم می‌کند. توصیه ما به شما برای خوش‌تیپ شدنتان در روزهای سرد زمستانی ست کردن رنگ شال‌گردنتان با لباس‌زیر کت یا پالتوی‌تان است.

دما را در نظر داشته باشید

زمانی که در مکانی سربسته قرار دارید دمای گرم را تجربه می‌کنید و به‌این‌ترتیب خبری از سرمای زمستان نیست. برای همین پیش‌ازاین که لباس بپوشید، تصمیم بگیرید در چه مکانی و در چه مدت‌زمانی فعالیت خواهید داشت. خیلی مهم است که شما با چه منظوری از خانه خارج می‌شوید. بهتر است بدانید که لباس‌های پنبه‌ای حرارت بدن را در فضاهای باز حفظ نمی‌کنند و توصیه ما به شما پوشش چندین لایه لباس است.

امید که این مقاله از مجله ارنیکا در رابطه با لباس مخصوص روزهای سرد برایتان مفید بوده باشد.

منبع: بامیلو

 

به اینستاگرام مجله ارنیکا بپیوندید.

اینستاگرام مجله ارنیکا

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط مهری رقمی
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

یک × 4 =

همچنین بررسی کنید

طرز تهیه کتلت سویا + معرفی ۵ غذای خوشمزه بدون گوشت

تا حالا به این فکر کردید که بدون گوشت چه غذاهای خوشمزه‌ای را می‌توان پخت ولی در عین حال هم…