برخی از خانم‌ها در انتخاب بهترین لباس زیر زنانه با دودلی و شک روبرو هستند و نمی‌دانند که کدام یک را انتخاب کنند، گرچه علت این شک بسیار به جاست ، زیرا انتخاب درست لباس زیر ارتباط مستقیم با سلامتی و راحتی خانم‌ها دارد. دراین مطلب کوتاه از مجله ارنیکا به اینکه چگونه یک لباس زیر زنانه مناسب انتخاب کنید می‌پردازیم.


همچنین بخوانید:

راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب و راحت| قسمت اول:اندازه‌گیری صحیح بدن

به راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب و راحت| قسمت دوم: استفاده از پارچه و جنس مناسب

  1. ۱- خانم‌ها همیشه می‌توانید از بیکینی بریف استفاده کنند

بیکینی بریف بخاطرحالت کمر کوتاه و پوشش متعادلی که دارد، معمولا گزینه مناسب و کلاسیکی برای سبک  لباس‌زیر بانوان محسوب می‌شود. آن‌ها معمولا برای هرنوع اندامی راحت هستند. بنابراین یک سبک روزانه و کاربردی برای لباس‌زیر محسوب شود.

لباس زیر زنانه

  1. ۲- اگر شکم بزرگی دارید، از بریف‌های کمردار بلند استفاده کنید

درصورتی‌که شکم بزرگی دارید، لباس‌زیر با کمر کوتاه برای شما مناسب نیست. چون امکان جمع شدن و لوله شدن آن وجود دارد. درعوض می‌توانید از مدل‌های کمربلند آن استفاده کنید، که شکم را پوشش داده و لازم نیست تمام روز مشغول بالا کشیدن لباس‌زیر خود باشید.

این مدل بریف کمربلند برای افرادی که استایل ساعت‌شنی دارند، مناسب‌تر است.

  1. ۳-اگر ترجیح می‌دهید لباس‌های جذب و تنگ بپوشید، از شورت‌های بندی استفاده کنید
  2. هیچ چیز بدتر از این نیست که هنگامی‌که دامن جین تنگ پوشیده‌اید، دائما مشغول مرتب کردن لباس‌زیتان باشید. در این‌گونه مواقع، یک شورت بندی کاملا راحت و قابل استفاده است. زیرا به‌صورت کاملا جمع‌وجور روی تن شما می‌نشیند و به‌سختی آن‌را احساس می‌کنید و هیچ‌گونه حجم و توده اضافی را در زیر لباس شما ایجاد نمی‌کند.

اما این مدل شورت‌ها برای برخی افراد ناراحت‌کننده هستند، بنابراین، قبل از استفاده از آن‌ها، به‌مدت یک رو ز کامل آن را در خانه  تست کنید و درصورت راحت بودن، انتخاب کنید.

  1. ۴- اگر باسن بزرگ دارید، بوی شورت بپوشید

بوی‌شورت (boy short underwear )، نوعی از لباس‌زیرهای زنانه است که شبیه شلوارک بسیار کوتاه است وساق‌های آن تا روی ران پایین می‌آیند و به‌نوعی شبیه به باکسرشورت مردانه هستند. برای اندام‌های گلابی‌شکل، که باسن حجم بزرگی از پایین‌تنه را تشکیل می‌دهد، بوی‌شورت‌ها به‌خاطر پوشش‌دهی حجم زیادی از باسن، بهترین گزیته هستند. این سبک بسیار راحت است و زیر لباس، جمع نمی‌شود.

لباس زیر زنانه - بوی شورت

منبع:https://www.wikihow.com/

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط شیوا شهبازی
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

چگونه  مناسب‌ترین لباس زیر پسرانه را انتخاب کنیم؟

شلوارهای تمرینی، برای پسربچه‌هایی که شروع به انجام حرکات ابتدایی می‌کنند، در دسترس هستند. …