بهار فصل رنگ ها و زیبایی هاست. فصل تغییر و دگرگونی و زنده شدن است. حال با این وجود آیا درست است ما همچنان با رنگ های تیره بدون هیچ تغییری ظاهر شویم؟ آیا نباید از طبیعت الهام گرفت و به زندگی حس و حال تازه ای بخشید؟ فصل بهار یک فرصت است برای پوشیدن آنچه که تابحال نپوشیده ایم. بهار اجازه می دهد با او هماهنگ شویم و مانند او هر روز از رنگی استفاده کنیم. در این مقاله سعی بر آن است که پیشنهادهای مناسبی برای پوشش بهاری ارائه شود. لباس بهاری آقایان باید چگونه باشد؟

پوشیدن کفش مناسب

فصل بهار که می رسد آدم ها دیگر پوتین هایشان را کنار می گذارند و اجازه می دهند که پاهایشان نفس بکشد. دوباره بازار صندل ،  داغ می شود. در خصوص پوشیدن صندل باید خاطر نشان کرد که صندل را بدون جوراب استفاده کنید. اگر برحسب اتفاق ، محیط اجازه ی نپوشیدن جوراب را به شما نمی دهد پس به جای صندل از کتانی و سایر کفش های اسپورت استفاده کنید. فصل بهار بهترین موقع از سال برای پوشیدن کتانی های سفید و یا کفش های اسپورت رنگی است. اما لطفا از خیر پوشیدن جوراب با صندل بگذرید زیرا این نوع پوشش در دنیای مد هیچ جایگاهی ندارد!

دور لباس های زمستانی خط بکشید

با رسیدن فصل بهار اولین کاری که می کنیم خود را از شر لباس های فصل زمستان خلاص می کنیم و کمد لباس هایمان را خلوت می کنیم. یک ماه از فصل بهار گذشته و شما هنوز چکمه به پا می کنید؟ آیا هنوز کاپشن و پلیور به تن دارید؟ واقعا متاسفم اما شما در گروه خوشتیپ ها جایگاهی ندارید.

هوای بهاری دمدمی مزاج است. شب ها هنوز سوز دارد و وقتی که بیرون هستید یکهو شروع می کند به باریدن باران اما این به معنی پوشیدن لباس زمستانی نیست. لباس های پاییزه و بهاره معمولا آستین دار هستند. بارانی های مخصوص فصل بهار موجود است.

لطفا از لباس های زمستانی خود دل بکنید و آنها را زمستان سال بعد بپوشید. لباس های فصل بهار برخلاف لباس های زمستانه دارای الیاف نخی و طبیعی هستند. هیچگاه لباس نازک بهاری را با پوشش دیگری که کلفت و مختص فصل سرماست ست نکنید. برای اجتناب از این کار لباس های نازک و کلفت را جدا از هم نگه دارید.

لباس بهاری

لباس سایز خود را بپوشید

موقع خرید هر  لباسی نه فقط لباس بهاری  از سایز خود مطمئن باشید و حتما آن را تست کنید. بعضی از جنس ها سایزهای متفاوتی دارند. نه تنگ بپوشید و نه گشاد لباسی را به تن کنید که اندازه ی خودتان باشد. شلوارهای نخی ارتشی باید تا بالای پاشنه ی پا بیایند این در حالی است که شلوارهای جین می توانند از پاشنه ی پا پایین تر باشند.

شلوارتان نباید تا به حدی کوتاه باشد که جورابتان معلوم باشد. همچنین موقع نشستن شلوارتان تا چند سانت می تواند بالا برود نه بیشتر. یکی از مناسب ترین لباس های فصل بهاری تی شرت های رنگی است. در مورد بلندی تی شرت باید گفت نه باید آنقدر کوتاه باشد که کمرتان معلوم باشد و نه آنقدر بلند. تی شرت باید مقداری از دور کمر بلندتر باشد. تی شرت را نباید توی شلوار انداخت. لباس بهاری شما باید اندازه ی شما باشد.

تغییر کنید. نترسید

دست از لباس های تکراری و رنگ های تکراری بردارید و این اعتقاد که فقط فلان رنگ به من می آید را از خود دور کنید. شخص خوشتیپ با تغییر فصل تیپش نیز تغییر می کند. تغییر در سبک و سیاق لباس پوشیدن باید یکی از ویژگی های شما باشد. نترسید و امتحان کنید حتما خوشتان خواهد آمد. قالب های قدیمی که تا به حال داشته اید را بشکنید. قرار نیست همیشه و همه جا شما را با تیپ رسمی ببینند.

به فروشگاه های لباس سر بزنید. طرز لباس پوشیدن دیگران را به دقت بسنجید. ببینید هیکل و استایل شما به چه کسی می خورد و آیا از لباس پوشیدن او خوشتان می آید؟ اگر او را آدم خوش تیپی میدانند پس شما هم دست بجنبید و بهتر است مانند او لباس بپوشید.

لباس های رنگ روشن بپوشید

 دست از لباس های تیره ی تکراری بردارید. امتحان کنید. لباس بهاری باید  حال و هوای بهاری هم داشته باشد. شما خواهید دید لباس های رنگی در فصل بهار حس و حال خوبی به شما می دهد و انرژی و سرزندگی را هدیه خواهد داد. پوشش خود را ساده نگه دارید و در لباس هایی که پوشیده اید بیشتر از سه رنگ استفاده نکنید. لباس هایتان را از نظر رنگی مکمل هم انتخاب کنید مثلا بنفش و زرد و یا آبی و نارنجی. وقتی لباس رنگ روشن استفاده می کنید کفش هایتان هم باید روشن باشد و وقتی رنگ لباس هایتان تیره است مسلما کفش تان هم باید تیره رنگ باشد.

 

منبع:سایت بیتوته

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط خاطره محمدی
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

نکات خواندنی در مورد مراقبت از نوزادان

نگهداري و مراقبت از نوزادتان کاری بسیار مشکل است. بچه‌ای كه تازه متولد شده، آن قدر به‌نظر …