نپوشیدن لباس زیر در مردان عوارض جدی در پی دارد. چرا که لباس زیر نقش مهمی در بهداشت بدن دارد. این لباس‌ها از عرق سوز شدن و ایجاد هر گونه بیماری و قارچ‌های پوستی جلوگیری می‌کند.

 افرادی که در طول روز بدلیل نوع کار دچار تعریق زیاد می‌شوند، نپوشیدن لباس زیر منجر به ایجاد مشکل در این اشخاص می‌شود. البته جالب است بدانید که لباس زیر را در طول روز باید عوض کرد. زیرا در غیر این صورت این امر هیچ فرقی با نپوشیدن لباس زیر ندارد و مشکلات بسیاری به دنبال خواهد آورد. احتمالا اکثرا اطلاعات کمی در مورد لباس زیر مصرفی خود داریم. به ظاهر تصورش را هم نمی‌کردید که موارد زیادی در مورد این لباس‌ها وجود دارد و یادگیری آن ضروری خواهد بود. با این حال قوانین ساده‌ای در مورد پوشیدن لباس زیر آقایان وجود دارد که باید دنبال شوند.

نپوشیدن لباس زیر

نقش لباس زیر در مردان

لباس زیر به عنوان عرق‌ گیر عمل می‌کند، رطوبت بدن را می‌گیرد و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می‌نماید. این لباس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که منجر به نفس کشیدن پوست می‌شوند. البته باید در انتخاب نوع لباس زیر مردانه دقت نمود و حدالامکان از لباس‌های نخی استفاده کنید. پوشیدن لباس زیر برای همه لازم و ضروری است. هر چند که این لباس‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که علاوه بر حفظ سلامتی و بهداشت فردی در حفظ ظاهر فرد نیز موثر واقع شوند.

نپوشیدن لباس زیر

عوارض نپوشیدن لباس زیر

در واقع نپوشیدن لباس زیر فقط آسیب رساندن به خود است و باید به منظور حفظ بهداشت به طور مرتب استفاده شود. با توضیح مختصری  از کیسه بیضه می‌توان گفت که وظیفه اصلی آن ثابت نگه داشتن دمای مورد نیاز اسپرم‌های تولید شده است. به علاوه این قسمت باید دو درجه دمای آن کمتر از درجه حرارت بدن باشد. از اینرو پوشیدن لباس زیر مناسب جهت حفظ دمای این ناحیه بسیار ضروری است.

همچنین لباس زیر مردانه  نباید تنگ باشند تا فرد در آن احساس راحتی داشته باشد. زیرا اگر بیضه‌ها مدام در حالت چسبیده به بدن باشند، احتمال اینکه لباس تنگ کیفیت اسپرم‌ها را کاهش دهد بسیار می‌شود. به همین دلیل نپوشیدن لباس زیر مخصوصا در زیر شلوارهای تنگ باعث تعریق، بالا رفتن دمای دستگاه تناسلی و فراهم شدن شرایط برای رشد قارچ‌ها خواهد شد. بنابراین سعی کنید از لباس زیری استفاده نمایید که به دستگاه تناسلی فشار وارد نکند. همچنین با تنظیم دمای بدن، منجر به خوب عمل کردن ناحیه تناسلی شود. به علاوه پوشیدن لباس زیر مناسب روند طبیعی بدن مردان را حفظ می‌نماید.

منبع: تهران شیک

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط کویستان
بارگزاری بیشتر در بهداشتی

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

علل و راه های درمان خشکی چشم

خشکی چشم به دلیل تغییر در کیفیت و کمیت اشک چشم ایجاد می‌شود. به گونه‌ای که در این مسئله اش…