یکی از دغدغه های اکثر انسان ها مخصوصاً خانم ها خرید لباس زیر مناسب است. بسیاری از افراد با سایز برزگ در هنگام خرید لباس زیر سایز بزرگ دچار مشکل می شوند. اما بایستی این را مد نظر داشت که هر سایزی داشته باشید شما زیبا هستید و برای خود ارزش قائل باشید. برای افزایش اعتماد به نفس همواره سایز متناسب با اندام خود انتخاب کنید تا بر زیبایی شما افزوده شده و خوش فرم دیده شوید. مغازه هایی که لباس زیر سایز بزرگ می فروشند اندک بوده و این سردرگمی مشتریان را بیشتر می کند. در این پست از مجله ارنیکا می خواهیم با بیان چند نکته مهم در خرید لباس زیر سایز بزرگ، خرید راحتی برای شما رقم بزنیم.


همچنین بخوانید:

راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب و راحت| قسمت اول:اندازه‌گیری صحیح بدن


نکات مهم در خرید لباس زیر سایز بزرگ

قبل از خرید لباس زیر سایز بزرگ حتما اطلاعات کافی از نحوه انتخاب داشته باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین خرید را داشته باشید. نکات مهمی که در زمان خرید می توانید در نظر بگیرید به شرح زیر است:

 اگر آشنایی هر چند جزئی با هارمونی رنگ داشته باشید، متوجه می شوید که رنگ های روشن شما را چاق و رنگ های تیره لاغرتر نشان می دهند. اگر می خواهید پایین تنه شما نسبتاً لاغر دیده شود بهتر است لباس زیر تیره انتخاب کنید.
 اولین قدم برای یک انتخاب درست و مناسب، گزینش صحیح لباس زیر است. اگر لباس زیرتان درست انتخاب شود در وضعیت قرار گیری لباستان نقش مهمی خواهد داشت. در صورت خرید نادرست لباس هایتان وضعیت غیر طبیعی به خود می گیرد و ظاهری بد فرم ایجاد می کند و برعکس.

خرید لباس زیر سایز بزرگ

اهمیت انتخاب لباس زیر زنانه

انتخاب لباس مناسب موجب زیباتر دیده شدن اندام شما می شود و عدم داشتن اطلاعات کافی در نحوه خرید لباس زیر سایز بزرگ ظاهری نامتناسب ایجاد خواهدنمود. انتخاب لباس خصوصاً برای خانم ها اهمیت فوق العاده ای دارد. بنابراین علاوه بر لباس ظاهری، تناسب و زیبایی لباس زیر زنانه نیز باید رعایت شود.

 

خرید لباس زیر سایز بزرگ


به اینستاگرام مجله ارنیکا بپیوندید

اینستاگرام مجله ارنیکا


نکات مهم در انتخاب لباس زیر زنانه

انتخاب لباس زیر مناسب حق شماست، توجه به نکات زیر در هنگام خرید لباس زیر خالی از لطف نخواهد بود:

جنس و الیاف استفاده شده در لباس زیر بهتر است نخی و پنبه باشد. الیاف پلاستیکی به دلیل بروز مشکلات پوستی، بیماری های قارچی توصیه نمی شوند.
انتخاب رنگ متناسب، ثبات رنگی لباس زیر بسیار مهم است.
سایر متناسب با اندام خود انتخاب کنید و از داشتن ظاهری زیبا لذت ببرید.

 

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط مهری رقمی
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

طرز تهیه کتلت سویا + معرفی ۵ غذای خوشمزه بدون گوشت

تا حالا به این فکر کردید که بدون گوشت چه غذاهای خوشمزه‌ای را می‌توان پخت ولی در عین حال هم…