خرید انواع بوت مردانه مانند هر کدام از خریدهای‌تان قلق خاص خود را می‌طلبد. سایز، مدل، جنس و اینکه نوع کاربری آن برای چه مکان‌هایی می تواند به کار رود از مواردی است که در خرید بوت مردانه باید مورد توجه قرار داد.

رسیدن فصل سرد نوید فصل برف و باران و سرمای لذت بخش را دارد. البته لذت سرما را زمانی می‌توانید بچشید که آمادگی کامل را داشته باشید. خرید انواع لباس گرم، پالتو، شال‌گردن ، کفش‌های گرم زمستانی این لذت را هر چه بیشتر خواهند کرد. یخ زدن پاها می‌تواند یکی از اتفاقات ناگوار فصل سرما باشد که ممکن است در اثر انتخاب نادرست کفش روی دهد. اما امروز ما در این مقاله می‌خواهیم شما را در خرید انواع بوت مردانه اعم از نیم بوت و یا بوت‌های ساق بلند راهنمایی کرده و نکات قابل توجه را به شما ارائه دهیم.

خرید انواع بوت مردانه

مناسب بودن یا نبودن اندازه بوت در همان لحظه خود را نشان نخواهد داد. از اینرو باید سایز مناسب را به دقت انتخاب نمایید. مناسب‌ترین سایز بوت، سایزی است که پا در آن راحت باشد به گونه‌ای که نه پا در آن تکان بخورد و نه آنقدر تنگ باشد که هوا نتواند در آن گردش کند. رعایت نکات مهم در نحوه انتخاب و خرید انواع بوت مردانه می‌تواند بسیار موثر باشد.

خرید انواع بوت مردانه

در خرید انواع بوت مردانه پاشنه پا را بررسی کنید

در این مسئله اگر پشت پاشنه پا را در حین تست کفش بسنجید به شما کمک خواهد کرد. به طوری که هنگام پوشیدن بوت، پشت پاشنه پا باید اندکی با انتهای کفش فاصله داشته باشد. البته این فاصله باید تا حدودی باشد که پا در آن تکان نخورد. برای این کار کافی است که بند کفش را باز بگذارید و انگشت پا را به نوک کفش چسبانده، سپس انگشت خود را پشت پاشنه ببرید. اگر انگشت تا حدودی داخل برود این فضای خالی مناسب بوده و پای شما را اذیت نخواهد کرد. همچنین در هنگام تست بوت باید پس از پوشیدن کفش، به جهات مختلف پای خود را تکان دهید و از ثابت ماند پاشنه پا در جهات مختلف اطمینان یابید. محل قرارگیری پاشنه پا باید کاملا فیت پا و مناسب باشد و پا در آن حرکت نکند.

خرید انواع بوت مردانه

به محل قرارگیری قوزک پا توجه کنید

شاید برای‌تان پیش آمده باشد زمانی که بوت ساق بلند پوشیده‌اید، قسمت تکیه‌گاه قوزک پا زجرآور بوده است. برای این کار بهتر است روی لبه کفش‌ خود بایستید، قسمت تکیه‌گاه قوزک پا باید بدون آزار و اذیت بوده و از نرمی و انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار باشد. بوت حتما باید از این نظر نیز سنجیده شود.

خرید انواع بوت مردانه

انگشتان پا در کفش تحت فشار نباشند

 در خرید انواع بوت مردانه تنوع بسیاری وجود دارد و انتخاب را برای شما آسان خواهند کرد. به همین دلیل موقع انتخاب بوت اگر انگشتان پاها‌یتان تحت فشار بودند و نتوانستید آن را تکان دهید باید سایز یا مدل دیگری را برگزینید. برای تست این مورد بند بوت را بسته و بایستید، انگشت‌هایتان را تکان دهید و راحتی آن‌ها را بسنجید. همچنین یکی از آزمایش‌هایی که سایز مناسب بوت را برای شما مشخص می‌کند لگد زدن به یک جسنم سخت است. در این حالت نباید نوک انگشتانتان کفش را لمس کند در این صورت سایز بوت می‌تواند مناسب باشد. 

منبع: بیتوته

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط کویستان
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

معرفی رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی نمادی از شادی، صمیمیت و خوش‌بینی است که به تأیید موسسه رنگ پانتون …