انتخاب لباس زیر مناسب گاهی تبدیل به یک معضل می‌شود، معمولا دوست داریم که بتوانیم لباس زیر را امتحان کنیم تا از اندازه و سایز درستش اطمینان حاصل کنیم. اما این موضوع گاهی بسیار خسته کننده و وقتگیر است. چه راهی وجود دارد تا بتوانیم لباس زیر درست و مناسب انتخاب کنیم. با این مطلب از مجله ارنیکا همراه باشید.

خرید لباس زیر عمدتا کار راحت و مورد علاقه‌ای نیست. هیچ‌کس دوست ندارد تمام روز مشغول بالا کشیدن و مرتب کردن آن باشد. اگر شما استایل خود را بشناسید وپارچه‌ای مناسب برای جنس لباس خود انتخاب کنید، انتخاب لباس زیر مناسب و راحت کار سختی نخواهد بود. آگاهی از نوع فیزیک و شکل بدن خود، می‌تواند به شما برای خرید یک پوشش مناسب کمک شایانی بکند.

  1. برای انتخاب لباس زیر مناسب باید ابتدا سایز صحیح خود را پیدا کنید

۱- برای انتخاب لباس زیر مناسب ابتدا دور کمر و باسن خود را اندازه بگیرید. اگر سایز درست و صحیح  این دوبخش را داشته باشید، می‌توانید لباس اندازه خودتان را در تمامی مارک‌ها پیدا کنید. با استفاده از یک متر نواری، اندازه طبیعی کمر و حجیم‌ترین بخش باسن خود را اندازه‌گیری کنید تا بتوانید راحت‌ترین سایز را مخصوص بدن خود انتخاب کنید.

• برای اندازه‌گیری سایز درست کمر، به‌ یک‌طرف خم شوید، چین‌خوردگی که روی کمرتان ایجاد می‌شود، به شما در تعیین اندازه درست کمک می‌کند.
• هنگام اندازه‌گیری دور باسن، متر نواری را موازی با زمین نگه‌دارید تا اندازه صحیحی به‌شما بدهد.

انتخاب لباس زیر مناسب

  1. ۲-اندازه‌ها را دوباره با اطلاعات موجود بررسی کنید. اینکه دوبار از هردوسمت کمر، اندازه‌های خود را چک کنید، ایده خوبی است تا هر دوبار به همان اندازه از سایز کمر و باسن برسید و مطمئن شوید که اطلاعات شما درست هستند. هنگامی‌که اندازه ‌های خود را دارید، می‌توانید هنگام خرید‌، از اطلاعات موجود روی لباس‌ها، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.
  2. انتخاب لباس زیر مناسب
  3. ۳٫ هنگام خرید، به حالت ارتجاعی و کشسانی لباس زیر توجه کنید. هیچ‌کس دوست ندارد تمام روز مشغول بالا کشیدن لباسش شود تا مانع از افتادن و یا لغزیدن آن شود. مدلی را انتخاب کنید که در خطر کمربند، حالت کش‌دار داشته باشد، بنابراین از ثابت ماندن آن در جای خود ، خیالتان آسوده خواهد بود.
    • زمانی‌که از لباس‌ زیر های کش‌دار استفاده می‌کنید، سعی کنید که از پوشیدن لباسهای رویی با حالت انعطاف‌پذیری زیاد و چسبان خودداری کنید، زیرا این لباس‌ها در طول استفاده، تمایل به جمع‌شدن روی حفره‌های بدن و مخصوصا قسمت‌هایی که خط کش روی کمرتان برجای گذاشته را دارند و تصویر نامناسبی از استایل شما به‌وجود می‌آورد.
  • انتخاب لباس زیر مناسب
  1. ۴-لباس زیر خیلی تنگ نپوشید. پوشیدن لباس‌ زیر خیلی تنگ نه‌ تنها موجب قلمبه‌شدن و برجستگی بخشی از شکم شما می‌شود، بلکه می‌تواند باعث ایجاد تحریکات پوستی و خارش و سوزش پوست شود. و رد و علامت روی پوست شما ایجاد می‌کند. همچنین این‌ گونه لباس‌ها مانع از حرکت جریان هوا شده و منجر به عرق کردن و مسائل غیربهداشتی می‌شوند.

    ۵-مراقب حالت لباس روی بدن خود باشید. قبل از ترک کردن منزل، مطمئن شوید که لباس‌زیر شما، لوله نمی‌شود، ایجاد گره روی بدنتان نمی‌کند و یا برجستگی زیر لباستان ایجاد نمی‌کند. چون در این‌صورت، دائما باید حواستان به آن باشد تا تصویر ناخوشایندی ایجاد نکند.

منبع:

https://www.wikihow.com

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط شیوا شهبازی
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

چگونه  مناسب‌ترین لباس زیر پسرانه را انتخاب کنیم؟

شلوارهای تمرینی، برای پسربچه‌هایی که شروع به انجام حرکات ابتدایی می‌کنند، در دسترس هستند. …