پاپیون یکی از پوشیدنی‌های شیک و دوست داشتنی است که در مراسمات مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. هر چند که در فرهنگ ما نمی‌شود به طور معمول و روزانه از آن استفاده نمود، اما در مواقع خاص به دنبال پوشیدن یک پاپیون خاص نیز می‌رویم.

چندین سال است که استفاده از پاپیون بسیار گسترش یافته است. چرا که تا چندین سال پیش بیشترین استفاده از کراوات یا دستمال گردن بوده است و پاپیون به لطف طراحان توانست دوباره قدرتمندانه بازگردد. امروزه استفاده از این پوشیدنی شیک بسیار زیاد شده وبه اوج خود رسیده است. از اینرو طرح‌ها و مدل‌های الهام گرفته از چند دهه پیش مورد استقبال و توجه بسیاری قرار گرفته است. انداختن این گره زیبا بر گردن، ظاهری شیک، مرتب و زیبا را خلق خواهد کرد. پاپیون برای مراسمات رسمی و مجلسی انتخاب بسیار خوبی برای آقایان شیک‌‌پوش است. در ادامه می‌خواهیم نمونه‌های پرطرفدار از انواع مدل پاپیون و گره‌های آن را برای شمایی که در پی استایل شیک و جذاب هستید ارائه دهیم.

مدل پاپیون

مدل‌های متنوع  مدل پاپیون را بشناسیم

 طراحی و مد در زمینه مدل پاپیون نیز مانند هر  عرصه دیگری پیشرفت‌ها و خلاقیت‌های گسترده‌ای داشته است. به گونه‌ای که مدل پاپیون‌ ها در شکل‌ها، رنگ‌ها و جنس‌های متفاوت وارد بازار شده‌اند. در واقع این محصول به عضو جدانشدنی لباس‌ آقایان شیک‌پوش تبدیل شده است. اگر دقت کنید مدل پاپیون‌ های امروزی نسبت به مدل دهه‌های پیش بسیار متفاوت است. در مدل‌های جدید طراحان سعی کرده‌اند کاملا خلاقانه عمل کرده و این پوشیدنی زیبا را در مدل‌های متنوع و حتی کوچکتر از قبل ارائه دهند تا مطابق سلیقه همه افراد قرار گیرد.

مدل پاپیون

پاپیون مدل پروانه ای

این مدل بسیار رایج، پر استفاده و پر طرفدار است. مدل پاپیون پروانه‌ای همه پسند، کلاسیک و البته بیشتر مورد توجه هنرمندان قرار می‌گیرد. این مدل بیشتر مناسب افراد درشت هیکل است و افراد لاغر در صورت استفاده از این مدل باید طرح‌های کوچکتر آن را استفاده کنند.

مدل پاپیون

پاپیون مدل بال خفاشی

مدل خفاشی یکی از پرطرفدارین مدل‌های کلاسیک است که فقط یک سری از افراد از آن استفاده می‌کنند. این مدل فقط در ارتفاع با مدل پروانه‌ای تفاوت دارد و در عین حال مرتب‌تر نیز هست. مدل خفاشی مناسب افراد با صورت‌های کشیده و لاغر مناسب است. گسترش این مدل به سال ۱۹۳۰ برمی‌گردد.

مدل پاپیون

مدل نقطه الماسی

نقطه الماسی مناسب افرادی است که به دنبال انتخاب‌های خاص هستند و می‌خواهند مانند یک الماس بدرخشند و متفاوت باشند. این مدل مانند پروانه‌ای و خفاشی بسیار مرسوم نیست ولی استایل خاص و منحصر بفردی خلق خواهد کرد. مدل الماسی مناسب مجالس غیر رسمی است. به دلیل اینکه انتهای دو سر این مدل همانند الماس تیز و زاویه‌دار است، مدل الماسی نام‌گذاری شده است. 

مدل پاپیون

انواع گره پاپیون

  • یکی از انواع گره این است که با تهیه روبان‌های پارچه‌ای مخصوص، خودتان گره بزنید. گره‌های دستی نیازمند مهارت است و باید به گونه‌ای تنظیم شوند که فرم اصلی پاپیون را داشته و مرتب به نظر رسد.

  • مدل پاپیون
  • مدل دیگری از انواع گره، پاپیون‌های با گره‌های آماده است که به راحتی می‌توانید دور گردنتان ببنید. با گیره‌های تنظیم می‌توان سایز آن را براحتی دور گردن تنظیم کرد. استفاده از این مدل به دلیل صرفه‌جویی در وقت و راحتی افراد بسیار زیاد است.

    مدل گره کلیپسی نیز برای کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پاپیون‌ها کاملا آماده بوده و حتی نیازی به تنظیم و محکم کردن ندارند.

  •  

منبع: بامیلو

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط کویستان
بارگزاری بیشتر در مد و لباس

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

پانزده − هشت =

همچنین بررسی کنید

آموزش ساخت عروسک دست ساز

عروسک دست ساز کاردستی‌ای است متفاوت و با قابلیت شخصی سازی که شما می‌توانید به کودک خود آمو…