مدل ابرو تاثیر بسیاری بر روی زیبایی و جذاب بودن چهره دارد. خاتم‌ها در برداشتن ابروی خود همیشه از مدل‌های زیبا و جدید بهره می‌برند. به همین دلیل بهتر است قبل از انتخاب مدل ابروی مورد نظر خود، از همخوانی آن با فرم چهره خود اطمینان یابید.

مدل ابرو هر ساله در حال تغییر است و فرم‌های زیبا و متفاوتی از ابرو‌ها مد می‌شوند. خانم‌ها در انتخاب مدل ابروی خود همانند مدل موها باید حسایت به خرج دهند و هر مدلی که به نظرتان جالب آمد را روی چهره خود اجرا نکتید. بر همین اساس باید با توجه به فرم صورت و اینکه چه مدل ابرویی به شما می‌آید اقدام کنید. به گونه‌ای که باید مطمئن شوید انتخاب مدل ابرویی که مد روز است، در زیبایی و جذاب دیده شدن چهره شما تاثیرگذار باشد. در ادامه این مطلب مدل ابروهای جدید را جمع‌آوری کرده ایم. شما می‌توانید با توجه به ویژگی‌های فرم صورت خود مدل ابروی مناسب را برای خود برگزینید. در این میان در کنار مدل‌های متنوع، انتخاب مدل ابرو با توجه به فرم صورت را برایتان آسان نموده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

مدل ابرو

تنوع و تازگی را با انواع مدل ابرو جدید تجربه کنید

مدل ابرو می‌تواند حالت و فرم صورت شما را تحت تاثیر قرار داده و به گونه‌ای خاص آن را تغییر دهد. در واقع ابروها یکی از مهم‌ترین اعضای صورت هستند که با فرم زیبای خود بر جذابیت چشم‌ها تاثیرگذارند. مدل ابرو با توجه به تغییرات و مدهای سالانه تنوع زیادی دارد. شما می‌توانید در میان این همه تنوع از ابروهای پهن و باریک و کمانی و غیره بهترین را برای خود برگزینید. البته ناگفته نماند باید فرم صورت خود را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مدل ابرو

جدیدترین مدل ابرو

ابروهایی که سالانه مد می‌شوند بنا به فرم صورت‌های مختلف متفاوت هستند. در سال ۲۰۱۷ دختران جوان اکثرأ مدل ابرو پهن را برگزیدند. چرا که این بهترین مدل ابرو برای دختران جوان با حفظ حالت چهره دخترانه و فرم طبیعی ابروهای آن‌هاست. مدل ابروهای پهن سن را کمتر نشان خواهد داد. بیشتر خانم‌ها امروزه مدل‌های پهن، بلند و اسپرت را برای ابروهای خود انتخاب می‌کنند.

مدل ابرو

مدل ابرو با وجه به فرم صورت

هماهنگی بین اجزای صورت راز زیبایی و جذابیت چهره محسوب می‌شود.

مدل ابرو

خانم‌های با فرم صورت گرد می‌توانند از اواع مدل ابرو زاویه‌دار با هشتی بلند و دم کوتاه استفاده کنند.

خانم‌های با صورت بیضی و کشیده نیز می‌توانند هر فرم مدل ابرو را برای خود برگزینند. چرا که این افراد بسیار خوش شانسند و هر فرمی برای این صورت مناسب است.

مدل ابرو

خانم‌های با فرم صورت چند ضلعی یعنی مربعی، مستطیل، قلبی یا مثلثی شکل باید از مدل‌های منحنی و قوس‌دار ابرو استفاده کنند. این مدل می‌تواند ایده‌آل و مناسب این افراد باشد.

منبع: سایت آرگا

بارگزاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگزاری بیشتر توسط کویستان
بارگزاری بیشتر در آرایش و زیبایی

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدپر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

*

code

همچنین بررسی کنید

معرفی رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی نمادی از شادی، صمیمیت و خوش‌بینی است که به تأیید موسسه رنگ پانتون …